Pasjonujący Wtorek – 27.08.2019

Projekt Ba-Ha-Art na Facebooku rozrastał się tak szybko, że nie dawałam rady w żaden możliwy sposób odpowiadać na pytania pojawiające się w mojej skrzynce. Każde pytanie, czasami tylko jakaś refleksja,  to były gotowe tematy do dyskusji, pisania posta czy blogowania. Ale doba ma tylko 24 godziny. I choć bardzo bym chciała, żeby miała więcej - nie da rady. Dzień z gumy nie jest. Tak właśnie narodził się pomysł na Pasjonujący Wtorek - czyli cotygodniowe spotkanie na żywo (LIVE) w każdy wtorek o godzinie 10:00 na stronie Ba-Ha-Art na Facebooku.

 

Dziś wakacyjna zbieranina różnych tematów - było energetycznie!

 

#PRACOWNIA-Ba-Ha-Art czyli ogłoszenia małe i duże:

  • Nadal można dołączyć do grupy zamkniętej "Kierunek - Pasja!" Grupa jest zamknięta ale otwarta - taki paradoks. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie - dlaczego chcesz tam dołączyć. I zapewniam Cię, że nie musi to być wielostronicowa rozprawka, z mocnym i ambitnym zakończeniem broniącym tezy głównej. To tam prowadzę co dwa tygodnie na żywo serię pytań i odpowiedzi. Pytania zostawiają członkowie grupy - odpowiadam ja. TU MASZ LINK.

 

  • Warsztaty - są jeszcze wolne miejsca na warsztatach w październiku i listopadzie. Wszystkie informacje o tym, co się dzieje na warsztatach i dlaczego je robię a przede wszystkim dla kogo one są - znajdziesz TUTAJ.

 

  • Trzecia edycja kursu online-  "Żyj z pasją i z pasji!" -  TADAM - TADAM - TADAM - rusza już 10 października 2019. Będzie to ostatnia szansa na dołączenie do grona kursantów w tym roku. Nie przegap.

TEMAT DNIA: Robiąc to, co robię naraziłam się marketingowcom i ... nie tylko!

❂ Mówiąc o marketingu dla kreatywnych twórców naraziłam się (i to bardzo) marketingowcom sprzedającym marzenia. Sprzedają oni szybko, łatwo i przyjemnie - a ludzie potrzebujący ich pomocy kupują szybko, łatwo i ... i niekiedy są w dupie. Podkreślam NIEKIEDY. Gorzej jeśli to NIEKIEDY dotyczy i dotyka Ciebie w 100%.

Malując mandale, sprzedając je i mówiąc równocześnie głośno o pieniądzach naraziłam się szeroko rozumianej branży ezoterycznej. Nie całej oczywiście - podobnie jak z marketingowcami i tu byłoby to za duże uproszczenie. Naraziłam się tym, którzy mówią "nastrój się" a wszystko samo się zrobi oraz tym, którzy mówią pieniądze popłyną do Ciebie strumieniami. Ci ostatni z jednej strony uczą o obfitości a z drugiej strony sami nawet nie mają działalności gospodarczej. Taki paradoks jak ten, kiedy na uczelni lekarze mają zajęcia z przedsiębiorczości prowadzone przez etatowego pracownika uczelni właśnie (a nie przez przedsiębiorcę).

Poza tym było o farbach i warsztatach i o tym co mają śmieci i bycie eko do tego, że każdy uczestnik warsztatów dostanie swoje farby.

Oglądasz? Poruszyło Cię coś? Zgadzasz się z czymś a może właśnie nie zgadzasz? Koniecznie o tym napisz. W ten sposób tworzymy zbiorową świadomość.

Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma ten sam problem albo punkt widzenia.

Dzięki za dzisiaj!

Buziole,

Basia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *