W Instagram – to ja nie umiem.

Nie umiem w Instagram. Niby nic takiego, bo przecież nie umiem w wiele rzeczy,
ale chorera w Instagram to ja nie umiem - bardziej niż bardzo.

Nie umiem w ten świat, który zamyka się w czterech ścianach łazienki - koniecznie w wannie, koniecznie w pływających kwiatach, koniecznie z dopiskiem "wieczorny chill". Nie umiem, bo jest mi to obce. Wieczorem to ja ryję nosem po ziemi ciesząc się, że wczoraj też ryłam, bo ślad w podłodze już mam, więc jest szansa, że do łazienki trafię.

Nie umiem w świat dalekich podróży - pozdro z lotniska, wodospady, dżungle, zachody słońca i klasyk na koniec "szkooooda wracać". No nie umiem. Do niedawna najdalej w swoim życiu to ja byłam w Wieluniu, lotniska mnie onieśmielają, a z samych wakacji przywiozłam owszem 600 zdjęć ale ja jestem tylko na trzech.

Dwa już tu pokazałam - to z kaktusem większym od człowieka i to z mandalą w drogim hotelu. Trzecie nie nadaje się do publikacji. Wyglądam na nim jak krzyżówka foki z morświnem. Naukowcy do tej pory usiłują znaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytania: dlaczego ta foka stoi, dlaczego ma gacie z lajkry i stanik w paprocie i wreszcie, jaki gatunek morświnów nosi kapelusz z rondem wielkim jak układ słoneczny.


Nie umiem w dwadzieścia pięć tysięcy serc uznania za napisanie 3 linijek tekstu, który nie ma kompletnie sensu i nic nie wnosi w moje życie. Ma za to błędy. Ortograficzne, stylistyczne i logiczne. Dwa pierwsze bym wybaczyła. Braku logiki - nie. A jednak - tamten świat dwadzieścia pięć tysięcy razy dotknął ekranu telefonu i zagłosował sercem na atrakcyjność treści i zdjęcia. Vox populi. Takie życie.

W tym tygodniu moje konto na Instagramie osiągnęło rekordową, przyprawiającą o zawroty głowy - ilość 500 (słownie pięciuset ) folołersów. Nie wiem, co z tym niekwestionowanym sukcesem zrobić.
Rady jakieś? Sugestie? Jak udźwignąć i nie oszaleć?
Tyle się teraz mówi, że ludziom uderza do głowy ta, jak to było, popularność...
---
FOTO: Łukasz Ćmiel - wow!

 

 

One Comment

  1. Thanks for sharing fantabulous informations. Your website is so turn. I’m impressed by the information that you’ve on this web site. It reveals how nicely you comprehend this subordinate. Bookmarked this website attendant, testament proceed hindmost for much articles. You, my pal, Move! I institute just the content I already searched all over the guess and virtuous couldn’t move across. What a perfect web place.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *