Pasjonujący Wtorek – 24.09.2019

Projekt Ba-Ha-Art na Facebooku rozrastał się tak szybko, że nie dawałam rady w żaden możliwy sposób odpowiadać na pytania pojawiające się w mojej skrzynce. Każde pytanie, czasami tylko jakaś refleksja,  to były gotowe tematy do dyskusji, pisania posta czy blogowania. Ale doba ma tylko 24 godziny. I choć bardzo bym chciała, żeby miała więcej - nie da rady. Dzień z gumy nie jest. Tak właśnie narodził się pomysł na Pasjonujący Wtorek - czyli cotygodniowe spotkanie na żywo (LIVE) w każdy wtorek o godzinie 10:00 na stronie Ba-Ha-Art na Facebooku.

 

Dziś o lepszych i gorszych pasjach (nagranie LIVE - 23.09.2019)

 

#PRACOWNIA-Ba-Ha-Art czyli ogłoszenia małe i duże:

 

  • Nadal można dołączyć do grupy zamkniętej "Kierunek - Pasja!" Grupa jest zamknięta ale otwarta - taki paradoks. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie - dlaczego chcesz tam dołączyć. I zapewniam Cię, że nie musi to być wielostronicowa rozprawka, z mocnym i ambitnym zakończeniem broniącym tezy głównej. To tam prowadzę co dwa tygodnie na żywo serię pytań i odpowiedzi. Pytania zostawiają członkowie grupy - odpowiadam ja. TU MASZ LINK.

 

  • Warsztaty - są jeszcze wolne miejsca na warsztatach w październiku i listopadzie. Wszystkie informacje o tym, co się dzieje na warsztatach i dlaczego je robię a przede wszystkim dla kogo one są - znajdziesz TUTAJ.

 

  • Trzecia edycja kursu online-  "Żyj z pasją i z pasji!" -  TADAM - TADAM - TADAM - rusza już 10 października. Będzie to ostatnia szansa na dołączenie do grona kursantów w tym roku. Nie przegap.

 

TEMAT DNIA: stawianie granic - noooo... to jest mega wyzwanie!

Dziś o tym jak stawiać granice - albo inaczej o tym jak ja stawiam granice.

Co trzeba zrobić zanim zaczniemy brzęczeć do naszego ekosystemu, że dalej nie wolno i w ogóle dość!

Jak można to zorganizować? 

Czy jest różnica między stawianiem granic w pracy i w domu czy to to samo?

 

Poruszyło Cię coś? Koniecznie o tym napisz! W ten sposób tworzymy zbiorową świadomość. Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma ten sam problem albo punkt widzenia.

Buziole,

Basia

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *