Pasjonujący Wtorek – 24.09.2019

Projekt Ba-Ha-Art na Facebooku rozrastał się tak szybko, że nie dawałam rady w żaden możliwy sposób odpowiadać na pytania pojawiające się w mojej skrzynce. Każde pytanie, czasami tylko jakaś refleksja,  to były gotowe tematy do dyskusji, pisania posta czy blogowania. Ale doba ma tylko 24 godziny. I choć bardzo bym chciała, żeby miała więcej - nie da rady. Dzień z gumy nie jest. Tak właśnie narodził się pomysł na Pasjonujący Wtorek - czyli cotygodniowe spotkanie na żywo (LIVE) w każdy wtorek o godzinie 10:00 na stronie Ba-Ha-Art na Facebooku.

 

Dziś o tym, dlaczego Kreatywnym i Manualnym będzie teraz lepiej (nagranie LIVE - 07.04.2020)

 

#PRACOWNIA-Ba-Ha-Art czyli ogłoszenia małe i duże:

 

  • Nadal można dołączyć do grupy zamkniętej "Kierunek - Pasja!" Grupa jest zamknięta ale otwarta - taki paradoks. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie - dlaczego chcesz tam dołączyć. I zapewniam Cię, że nie musi to być wielostronicowa rozprawka, z mocnym i ambitnym zakończeniem broniącym tezy głównej. To tam prowadzę, co dwa tygodnie, na żywo serię pytań i odpowiedzi. Pytania zostawiają członkowie grupy - odpowiadam ja. TU MASZ LINK

 

  • Trochę dziś było o ostatnim webinarze pt: "Opinia, ocena, krytyka, hejt - w życiu Kreatywnego Twórcy" i o tym czy będzie ciąg dalszy. BĘDZIE! I TO JAKI!!!!

 

  • O e-booku jak wyceniać swoje produkty - też było i to sporo, ale najważniejszy był dla nas TEMAT DNIA!

 

TEMAT DNIA: dlaczego Kreatywnym i Manualnym będzie teraz łatwiej?!

Jakie mamy zasoby?

Kto będzie cierpieć a komu będzie całkiem, całkiem?

Dlaczego damy sobie radę?

❂ OGŁASZAM TURNIEJ #jestlepiej

 

Poruszyło Cię coś? Koniecznie o tym napisz! W ten sposób tworzymy zbiorową świadomość. Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma ten sam problem albo punkt widzenia.

Buziole,

Basia

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *