fbpx

Kierunek – Pasja!

sie 21, 2019 | Kierunek – Pasja!

„Kierunek Pasja!” – to grupa, którą stworzyłam dla ludzi, którzy stoją w rozkroku. A jak się stoi w rozkroku – to człowiek prędzej czy później cierpnie. Cierpnie albo cierpi.
A jeśli cierpi to na przykład na:
– niezrealizowanie.
– brak odwagi, że nie zaczął
– brak informacji jak zacząć
– utknięcie w martwym punkcie.
Tak – na taki stupor, że się patrzy w ścianę i niby się ma pasję ale się jej nie ma – bo nawet pracowni/ studia fotograficznego człowiek jeszcze nie ma. Na dylematy się cierpi – jak brać od ludzi pieniądze za to co się robi. Bo to już tak jest, że w pewnym momencie przychodzi do człowieka zniecierpliwienie. I człowiek już nie chce rozdawać a chce zarabiać. Chce. Marzy. I… i nic z tym nie robi. Chce pracownię. Chce. Marzy. I… i z tym też nic nie robi. Bo to przecież zbytek. W ogóle pasja to zbytek – przecież.
Co dwa tygodnie mamy LIVE. Wczoraj właśnie odbył się kolejny. Z kotem na kolanach prowadziłam. Masakra. Wygłaskałam jej pół futra – ale zawaliłam i nie wywaliłam jej z domu na czas transmisji – więc musiałam sobie radzić. A jak człowiek głaszcze – to kot pokornieje i nie fika. Więc było z kotem. Ale – nadal merytorycznie.
Dołączajcie. Udostępniajcie. Pokazujcie ludziom, którzy by chcieli dołączyć. Wysyłajcie znajomym i ich znajomym – linki. Wesoło jest. O pasji jest. O zarabianiu jest i o odpuszczeniu zarabiania – bo nie każda pasja – musi przynieść pieniądze. A wczoraj dodatkowo opowiadałam o porządkach na profilach na FB jeśli chcemy trzymać spójny wizerunek w sieci. Bo chcemy prawda?
Wszystkie LIVEy dostępne w powtórkach w grupie.
No. Klikamy. TU MASZ LINK DO GRUPY – „KIERUNEK – PASJA!”