fbpx

MARKA, KTÓRA ZARABIA!

Specjalistyczny kurs stworzony z myślą o wszystkich osobach, które już zarabiają, ale chcą zarabiać więcej. Marka oparta na dobrze przemyślanej strategii to marka, która zarabia.

Taką markę stworzysz wyłacznie pod okiem strateżki i badaczki rynku.

Zbuduj swoją markę z pomocą 20 godzinnego kursu złożonego z lekcji wideo do samodzielnej realizacji oraz spotkań LIVE z moim udziałem. 

Przeczytaj tę stronę aby dowiedzieć się więcej o zasobach kursu oraz o tym,
co znajdziesz w jego zasobach!

Kim jestem?

Ty chcesz mieć markę, która zarabia – ja wiem jak to zrobić!

Nazywam się Barbara Jurga. Od 20 lat zajmuję się strategią marki, badaniami rynku i marketingiem dla dużych i małych firm. Jestem autorką książki (wy)Ceń się, bestselera branży kreatywnych twórców.

Mam trzy wirtualne siostry : Analizę, Kreację i Komunikację – to z nimi zbudujesz strategię swojej marki!

Uwielbiam uczyć, a za cel postawiłam sobie skuteczność przekazu. Wszystko jak krowie na rowie, z polskiego na nasze i do tego jeszcze śmiesznie. Zapamiętasz. Wdrożysz. Posmarkasz się ze śmiechu. Niektórzy płaczą. Z dwóch powodów – nie wzięli chusteczek do smarkania i nie wiedzieli, że markating jest tak obłędnie prosty! LOVE IT! A za chwilę Ty też!

6 BLOKÓW TEMATYCZNYCH

KLIENT - PRODUKT

Nauczysz się poprawnie budować „persony”, by oferować produkty wyłącznie tym, którzy ich pragną. EFEKT: celowa, łatwiejsza sprzedaż.

CENA - WARTOŚĆ

Opracujesz swoją scieżkę budowania wartości postrzeganej w odbiorze klienta. EFEKT: hasło „za drogo!” przestanie się pojawiać.

TREŚCI - NARRACJA

Zrozumiesz jak publikowane treści wpływają na ogólną narrację marki. EFEKT: stworzysz świat, który pokocha Twój klient.

KANAŁY DOTARCIA - SPRZEDAŻ

Wyizolujesz najlepsze dla Twojej marki kanały dotarcia do klienta. EFEKT: zwiększysz swoją sprzedaż.

REKLAMA - UMYSŁ KONSUMENTA

Poznasz zasady oddziaływania reklamy i odkryjesz  sekretne życie konsumenta. EFEKT: zwiększysz ilość własnych  punktów styku.

WIZERUNEK - ARCHETYPY

Opracujesz i wdrożysz własne zasady kreowania wizerunku w oparciu o jeden z 12 archetypów marki. . EFEKT: wyróżnisz się na tle konkurencji.

PLANOWANIE - DZIAŁANIE

Nauczysz się zasad planowania na minimum 12 miesięcy do przodu. EFEKT: zwiększysz szanse na stabilizację dochodów.

IDENTYFIKACJA - KREACJA

Zapoznasz się z podstawowowymi zasadami budowania komunikacji graficznej. EFEKT: Czytelne grafiki, które sprzedają za Ciebie.

MARKA OD A DO Z

W styczniu 2022 kurs będzie poszerzony o studium przypadku postawienia mojej drugiej marki na rynku. EFEKT: zobaczysz wszystko od zaplecza wraz z kosztami.

Poznaj zasoby kursu „Marka, która zarabia!”

4 moduły – 19 lekcji – 20 h wykładów

Kurs „Marka, która zarabia!” to 19 lekcje w postaci filmów video,  ułożone w 4 modułach merytorycznych.  Całość gwarantuje przygotowanie pełnej strategii działania marki na rynku. Realizujesz kiedy chcesz, uczysz się we własnym tempie, a dostęp do nagrań masz przez rok od dnia zakupu kursu.

Grupa wsparcia – VIP

Aktywna przestrzeń wyłącznie dla kursantów kursu „Marka, która zarabia”. To tam pomagamy sobie wzajemnie, znajdując proste rozwiązania na trudne problemy. Kursanci tworzą tu grupy mastermindowe, edukują się wzajemnie i wymieniają doświadczeniami z prowadzenia własnych marek. 

Sesje LIVE

Na każdą edycję kursu przypadają 3 sejse LIVE w tajnej grupie na FB. Podczas spotkań można zadać pytania dotyczące kursu i spraw związanych z wdrażaniem materiału kursowego w życie. Terminy sesji są ustalane drogą głosowania – więc masz wpływ na to, kiedy się one odbywają. 

Rekomendacje uczestników kursu I – III edycji

Mieszkam w Irlandii – tu przywiodła mnie skrzypcowa pasja. Po latach pracy na etacie własna działalność była dla mnie tematem trudnym i ciężkim do ogarnięcia. Największy problem miałam z wyceną mojej pracy, strachem przed odrzuceniem oferty, wystawieniem się na ocenę. Po kursie uporządkowałam finanse domowe, bo bez tego trudno zadbać o biznes.   Odważnie mówię cenę za lekcję, bądź występ. I już nie odbieram odmowy jako osobistej porażki. Porzuciłam perfekcjonizm na rzecz działania i regularnie postuję na swoim fanpejdżu, ucząc się jednocześnie jak działa Facebook. Nieustannie zadziwia mnie, jak dużo rzeczowej wiedzy Basia podaje w przystępny sposób.

Wiktoria Mrozowicz - Skrzypaczka

Pasjonatka tradycyjnej muzyki irlandzkiej i polskiej

Rok temu stanęłam przed wysoką górą zawodową i jedyne, co mi przyszło do głowy, to uciec, założyć firmę, pisać książki, malować, robić zdjęcia i mieć święty spokój od etatowych absurdów. Wtedy znalazłam kurs Basi. Miałam nadzieję, że znajdę tam krótkie odpowiedzi na wszystkie moje wątpliwości i po jego zakończeniu będę gotowa do pracy na swoim. Byłam pewna świetlanej kariery we własnym biznesie. Po 11 miesiącach nadal jestem na etacie. Czy przegrałam? Wręcz przeciwnie. Uniknęłam  pięknej katastrofy.
Nabrałam pewności, że jestem w stanie żyć bez etatu, chcę i mogę to zrobić, ale czeka mnie bardzo dużo pracy. Wyznaczyłam sobie datę, narysowałam ścieżki, zadbałam o zaopatrzenie na tę podróż i wyruszyłam. Przygotowuję się – mądrze i spokojnie. 

Magdalena Giedrojć - Pisarka

Autorka książek: "Księżyc nad Rzymem", "Słońce za zakrętem"

Jako latająca pół metra nad ziemią malarka, często działająca bez planu, impulsywnie, nauczyłam się schodzić na ziemię i patrzeć chłodnym okiem na fakty. Firmę założyłam rok temu, i dokładnie w tym czasie przystąpiłam do pierwszej edycji kursu –  nic lepszego nie mogło mnie spotkać ! Kurs mnie otrzeźwił, sprowadził na ziemię, wskazał ścieżki konieczne do przebycia,  aby z satysfakcją iść dalej w obranym kierunku… I to nazywam sukcesem. Rozwinęłam zakres mojej twórczości, nie poprzestałam na mandalach z Intencją i warsztatach Vedic Art.  Z prawdziwą pasją, zajęłam się sztuką użytkową w tym-renowacją i zdobieniem mebli, jak również malowaniem i sprzedażą obrazów intuicyjnych. Swoboda wyrażania siebie na wielu płaszczyznach daje, po pierwsze różnorodność oferty dla osób zainteresowanych, a  po drugie swobodę i przestrzeń do artystycznego wyrażania siebie z sercem. I to wszystko też jest w kursie.

Dominika Szewczyk - Colours of life

Malarka, Nauczycielka Vedic Art

Natrafiłam na kurs w bardzo trudnym dla mnie okresie – po prostu wszystko było na dnie. Zaczęłam początkiem grudnia i już widzę efekty, i bardzo wiele już zrozumiałam.  Jestem dobrą krawcową, masażystką z darem w rękach, rzeźbię w owocach i warzywach oraz w mydełkach, prowadzę zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, udzielam się społecznie i lokalnie. Zmiana myślenia i kreacji jest wspaniała i daje ogrom możliwości. Zaczynam inaczej postrzegać siebie, moje złe, jak i dobre strony. Nigdy nikt nie umiał mnie zrozumieć. Basia nie dość ze dobrze rozumie co siedzi w mojej głowie, to jednocześnie potrafi to nazwać , ukierunkować a co najlepsze wie to  JAK  sobie z tym poradzić!!! Prowadzenie działalności bez takiego przygotowania mnie przerosło i teraz sobie myślę, że nie mogło się to udać. Dziś wiem, że jak ukończę kurs – to wytrwam w swoich postanowieniach i będę miała solidną bazę, i przygotowanie do profesjonalnego prowadzenia swojego biznesu. Ale do tego wiele pracy przede mną, daję sobie jeszcze czas.
Agnieszka Basiura - Pasjonatka relaksu, zdrowia i naturoterapii

Kurs dał mi  wiarę w to, że mogę zarobić na pasji – jeśli się do tego odpowiednio przygotuję. I będę sama z sobą współpracować. I nie „że się uda” – tylko „mam tę moc – sprawczą” – zrozumiecie po kursie ?

Plan na firmę – bo to nie „jakoś to będzie” decyduje o sukcesie, a konkret: CO, JAK, KIEDY i ZA ILE będę robić.

Kurs to strategia na lata – i to nie tylko jeśli chodzi o firmę, ale o rozwój siebie: czego potrzebuję, czego muszę się nauczyć, jak to wszystko ułożyć w kolejności i w czasie.
No wiecie, po Basiowemu – zamieniłam marzenia w plan – i działam!

Katarzyna Kajani Janiszewska - Kajani.pl

Projektantka mody i krawiec teatralny, kostiumerka, od ponad 20 lat pasjonatka XIX wiecznych strojów

Kurs „Żyj z pasją i z pasji!”, to był strzał w dziesiątkę. Oprócz samej wiedzy otrzymałam ogromną dawkę pozytywnej energii i motywacji do działania.

Bardzo ważne jest miejsce do tworzenia, własna przestrzeń, w której można działać. Podczas kursu powstała moja własna pracownia. Pokazanie swoich prac, wystawienie ich na światło dzienne i oczywiście samo działanie w połączeniu z dobrą motywacją – to wszystko czego brakowało mi w życiu przed kursem.

A najlepszą motywatorką i inspiratorką jest Basia –  spiritus movens całej grupy szkoleniowej. Dzięki niej ruszyłam z miejsca!

Anna Morzywołek - Artystyczna dusza

Kreatywny Twórca, mistrzyni ściennych zegarów i dekoracji

Kurs sprowadził mnie na ziemię. Teraz mam pewność, że chcę żyć pasją. I dziś z niej żyję!!!  Jednocześnie zapewniam sobie bufor bezpieczeństwa i kolejne nogi działalności, żeby stać stabilnie. 
Cieszę się,  że mamy grupę Kreatywnych Twórców, gdzie wystawiamy się na ocenę, wymieniamy doświadczeniem. To dla mnie wiele inspiracji, kopniaków, odkryć, radości i poczucia wspólnoty. Szok, że online jest to możliwe.
Jestem odporna  – nawet wtedy, gdy rodzina czasem nie wspiera, że ktoś krytykuje, albo ma lepszy pomysł na mnie. Ze świadomością tego żyję swoje życie i tworzę dalej.

Sylwia Kwiatkowska

Muzykoterapeutka - misy i gongi to jej świat. Trenerka rozwoju osobistego. Nauczycielka Vedic Art.

Kupiłam kurs, bo chciałam sprawdzić czy moje hobby tworzenia biżuterii, dałoby się wypuścić na szersze wody. Kurs pokazał mi jak wycenić moją biżuterię, jak policzyć budżet domowy i firmowy – dzięki niemu doszłam do wniosku, że na razie jeszcze firmy nie założę, bazując na działalności nierejestrowanej, ale taki projekt ma bardzo duże szanse i planuję to zrobić jesienią bieżącego roku.  I nie będzie to założenie firmy „na wariata”. Teraz mam wszystko policzone, rozplanowane i rozpisane. Dzięki kursowi nauczyłam się odważnie mówić cenę i jeśli ktoś zdecyduje się na zakup mojej bizuterii, jestem bardzo szczęśliwa, ale jeśli nie  – już mnie to nie załamuje.  Już wiem, że nie muszę oglądać się na innych, mogę robić to co uważam za słuszne.

Grażyna Mirowska - Gamiro Biżuteria

Tworzy wisiory z kamieni naturalnych i miedzi, pokrywanej cyną bezołowiową, metodą witrażową / Tiffany’ego z elementami wire-wrapping

Po kursie wiem, że mam moc. To niesamowite uczucie. Przeanalizowałam budżet domowy. Wsparcie Basi było bardzo pomocne. Trochę zmodyfikowałam wydatki i zaczęłam unikać spontanicznych zakupów. To drugi miesiąc, który nie zakończy się marnym stanem konta. Bardzo miła odmiana.

Zaczęłam być bardziej asertywna i nabrałam odwagi w mówieniu o pieniądzach i cenach za moją pracę. Już nie mam wyrzutów sumienia, że moje stawki są takie, a nie inne. I skończyłam z darmową pracą dla znajomych. Jestem wdzięczna Basi, że powiedziała głośno, że to zła praktyka. Znajomi, to też klienci.

Anna Sawicka

Graficzka komputerowa, freelancerka

Przed kursem w mojej pracy panował chaos. Co nie było złe. Pozwalało mi się artystycznie realizować na wielu polach. Niedobrą stroną tej sytuacji był jednak brak produktu – konkretnej rzeczy, którą ktoś mógłby ode mnie kupić. Brakowało mi jasnego przekazu dla klienta. Wiem już co chcę dać klientowi i jak o tym mówić.

 Dzięki kursowi pracuję ze swoim mózgiem. Tak, mózgiem! Nie pozwalam mu na sabotowanie moich działań. Karmię go pozytywnymi treściami i myślami. Basia obiecała, że efektem ubocznym kursu jest podniesienie poczucia własnej wartości. Potwierdzam – tak jest. 

Policzyłam ile powinna kosztować godzina mojej pracy abym mogła zarobić satysfakcjonującą mnie sumę za miesiąc. Nauczyłam się wyceniać swoje obrazy i rysunki.
Magdalena Car - Magda Supercolor

Ilustratorka

Najczęściej zadawane pytania

 •  Czy kurs pomoże mi podjąć decyzję, czy odejść z etatu i założyć firmę? NIE! Kurs jest dedykowany dla osób, które już mają firmę lub są pewne, że chcą ją mieć. Materiał kursu daje komplet wiedzy merytorycznej z zakresu strategii marki. Jeśli interesuje Cię podjęcie decyzji etat czy firma dla Ciebie stworzyłam kurs „Żyj z pasją i z pasji!”
   
 •  Nie znam się na marketingu i działaniu reklamy. Czy kurs jest odpowiedni dla mnie??
  TAK!
  Zasoby kursu w prosty sposób zapoznają Cię z potrzebnym Ci zakresem wiedzy z marketingu, strategii, i strategii marki.Nie musisz mieć żadnej wiedzy początkowej na start.
   
 • Czy kurs jest odpowiedni dla każdej marki – jeszcze nie podjęłąm decyzji, co chcę robić?
  TAK!
  Zasoby kursu są uniwersalne i nadają się do zastosowania w każdej branży.
 •  Czy kurs da mi gwarancję, że zacznę sprzedawać swoje prace? NIE. Poza kompleksowym przygotowaniem do tego, żeby samodzielnie stanąć na rynku i zacząć sprzedawać – kurs nie daje gwarancji, że czyjeś prace lub usługi znajdą nabywców. Brak zainteresowania na rynku może wynikać np. z niskiej jakości usług lub słabej jakości produktów – a na to wpływ ma tylko twórca marki. Kurs gwarantuje jednak możliwość przefiltrowania swojej oferty tak, aby to, co wypuszczamy na rynek miało jak największe szanse na znalezienie kupca.
 •  Jestem Polką mieszkającą od 15 lat poza granicami kraju – tu tutaj mam swoją firmę- czy kurs jest dla mnie? TAK! Kurs zawiera wyłącznie wiedzę, która jest uniweerralna i możliwa do zaimplementowania niezależnie od kraju, w którym prowadzisz swoją firmę
   
 • Chciałabym założyć firmę, jestem artystką, ale moja rodzina mnie nie wspiera. Mąż straszy, że zbankrutujemy a mama, że powinnam pracować w budżetówce na etacie. Czy kurs jest dla osób w mojej sytuacji? NIE!  Dla osób w Twojej sytuacji przeznaczony jest kurs „Żyj z pasją i z pasji!”

 

Dołącz do grona moich kursantów