fbpx

WARSZTATY MALOWANIA MANDALI

Przeczytaj tę stronę aby dowiedzieć się więcej o warsztatach „Od lęku do odwagi”

OPIS WARSZTATU

Wykłady online i spotkania na żywo!

1. Wykłady online to nagrania, do których masz dostęp przez 12 miesięcy od momentu zakupu i realizujesz je kiedy chcesz.
2. Spotkania na żywo są dla chętnych – spotykamy się na zoomie i razem malujemy mandalę. 
Obejrzyj film, żeby zobaczyć, jak się przygotować do warsztatów.

CO PRZYGOTOWAĆ?

PODOBRAZIE

Dowolnej wielkości podobrazie – będziemy malować na płótnie. Jeśli nie masz, lub nie chcesz wydawać na to pieniędzy  – maluj na czym chcesz i jak chcesz. Kartka i kredki też są ok.

FARBY

Zachęcam do malowania farbami akrylowymi – są idealne do pracy podczas warsztatów takich jak ten. Schną szybciej niż farby olejne. Twoja mandala będzie gotowa już w niedzielę.

PĘDZLE

Najlepsze jest to, co już masz i takie jakie masz – bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Podczas spotkania opowiem oczywiście jakich materiałów używam. Nie to jest jednak najważniejsze.

KARTKI A4

Dobrze jest mieć kilka takich kartek pod ręką. Będą nam potrzebne szczególnie pierwszego dnia, gdy będziemy na etapie budowania mapy naszej podróży. Wystarczą zwykłe kartki, których uzywasz do swojej drukarki.

BIAŁA KREDA LUB PASTEL

Przydaje się, gdy projektujemy mandalę. Jest łatwa do starcia, nie pozostawia śladów, a akrylowe farby wodne świetnie sobie z nią radzą.  Polecam.

LINIJKA i CYRKIEL

Cyrkiel, talerz, lub inny okrągły (płaski) przedmiot, który pozwoli Ci szybko odrysować kształt koła. Warto go mieć pod ręką, żeby podczas samych warsztatów nie biegać po domu. Linijka mile widzana.

UBRANIE

Ciesz się procesem malowania – nie martw się o to, że się pobrudzisz. Obowiązuje więc strój „najgorsze co mam, a nie będzie mi szkoda, jak zniszczę”. Bedę w faruchu malarskim daleka od Instagramowej elegancji. 

DODATKI i OZDOBY

Brokat, linery do szkła, koraliki, monety – na pewno coś takiego znajduje się i w Twoim domu. Poszukaj, wyciągnij, przygotuj. To te elementy będą zdobić madalę. Jeśli nie masz – nic nie szkodzi. Pokażę Ci na żywo jak można wykończyć Twoją mandalę.

TY

Najważniejszą osobą jesteś TY! Spotkania odbywają się na żywo, nie nagrywam ich, więc nie będzie możliwości odtworzenia. Czekam na Ciebie wraz z innymi uczestnikami. Nie musisz pokazywać Twarzy na zoomie, nie musisz też z nami aktywnie rozmawiać. 

TERMINY SPOTKAŃ NA ŻYWO

W WEEKEND: 11, 12, 13 sierpnia 2023 – godzina 19:00 – spotkania na Zoomie

KILKA WAŻNYCH SPRAW 

Co zawierają materiały dostępne online

– wykład o działaniu mózgu i wpływie środowiska na nasz mózg i zachowanie (20 minut)
– wykład o działaniu mózgu w kontekście tematu warsztatów (15 minut)
–  film o historii mandali, jej założeniach, celach i różnicach pomiędzy nurtem wschodnim a zachodnim (40 minut)
– plik PDF z mandali, którą malowałam podczas spotkania na żywo – tzw. krok po kroku z procesu tworzenia.

Materiały dostępne online, a spotkania na żywo

Dostęp do materiałów online masz przez 12 miesięcy od dnia zakupu.  Spotkania na żywo i wspólne malowanie – to opcja dla chętnych i nie jest obowiązkowa. Nie zwracam pieniędzy za warszat, jeśli kogoś nie będzie (bo coś wypadło)  i z tych spotkań nie skorzysta.

Zoom – to tu się spotykamy na żywo

Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Zoom. Sprawdź z kimś z rodziny, czy wszystko działa.  Podczas warsztatów nie będzie możliwości i czasu, by rozwiązywać problemy techniczne takie jak: brak dźwięku (podłącz głośniki), brak kamery (udostępnij kamerę w telefonie lub komputerze) itd. Link do spotkania przychodzi na Twojego maila, który został przez Ciebie podany w naszym sklepie podczas zakupu.

Nie będzie nagrania – nie można obejrzeć później

Ponieważ ten warsztat jest procesem całej grupy na żywo – nie będziemy go rejestrować i nie będzie możliwości obejrzenia go w innym terminie.  

 

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Już byłam na warsztatach i chcę wziąć udział jeszcze raz – czy dostanę zniżkę?

Tak oczywiście. Twój kod rabatowy przypisany do maila zostawionehgo w naszym sklepie znajduje się w ostatnim mailu, który wysłałam do Ciebie po warsztatach. Tytuł maila – kod rabatowy.

 

Czy dostanę fakturę VAT?

Tak oczywiście. Podczas dokonywania zakupu prosimy o podanie danych firmy i na te dane wystawiona zostanie faktura VAT.

 

Czy mogę NIE BYĆ na spotkaniach na żywo?

Tak oczywiście. Spotkania na żywo są jedynie dla osób chętnych, które mają ochotę razem wspólnie malować.

 

Nie mogę być na żywo, czy dostanę później nagranie?

Niestety nie. Spotkania na żywo to proces grupowy – i wydarzenie jednorazowe. Nie nagrywamy go również po to, by każdy czuł się swobodnie.

 

Czy mogę wziąć udział w spotkaniach na żywo dla innej grupy, która realizuje ten sam temat w innym terminie?

Tak, ale tylko wtedy, gdy zdecydujesz się być wyłącznie w tej grupie (czyli przez wszystkie 3 dni). Nie ma niestety możliwości, by być jeden dzień w grupie A, a kolejne dwa dni zrealizować w grupie B.

 

Jak długo mam dostęp do materiałów online?

Przez 12 miesięcy od dnia zakupu. Po tym czasie dostęp w panelu kursanta wygaśnie automatycznie.

Masz inne pytanie? Napisz do mnie: basia@ba-ha-art.pl