fbpx

WSPÓLNE  MALOWANIE  MANDALI

Przez wiele lat lęk ograniczał mnie i moje działanie. Z trudem budowany most pewności siebie zawalał się, jak tylko chciałam przejść na drugą stronę rzeki. To tam znajdowała się mityczna kraina realizacji marzeń i planów. Tam też były moje ambicje, cele i aspiracje. 

Pokonałam długa drogę. Terapia, setki książek, warsztatów, rozmów i stron zapisanych w dzienniku autorefleksji.

Chcę Ci o tej drodze opowiedzieć. A przy okazji – przypniemy energię do materii. Namalujesz własną mandalę. Będzie Ci ona przypominać nie tylko nasze spotkanie, ale każdego dnia będzie inspirować Cie do zmiany.

Przeczytaj tę stronę aby dowiedzieć się więcej o warsztatach „Od lęku do odwagi”

Opis warsztatów

Co Cię czeka?

Spotykamy się na Zoomie.

W piątek i w sobotę o 20:00, w niedzielę o 18:00

TERMINY: 19, 20, 21 maja 2023

Spotkania trwają ok. 2h

Dzień 1: Mapa podróży (wykład i malowanie)

Dzień 2: Cel podróży (wykład i malowanie)

Dzień 3: Wyruszasz w drogę (wykład i malowanie)

Uwielbiam uczyć, a za cel postawiłam sobie skuteczność przekazu. Ja będę mówić – Ty będziesz malować. Ominiemy w ten sposób racjonalną część Twojego mózgu. Sama również chwycę za farby i pędzle. To będzie wspaniały czas.

UWAGA: warsztaty to spotkania na żywo, gdzie będę opowiadać o mojej ścieżce od lęku do odwagi – przy okazji malując mandalę. To spotkanie nie jest formą terapii i nie zastępuje leczenia dla osób, które tego wymagają. 

CO PRZYGOTOWAĆ?

PODOBRAZIE

Dowolnej wielkości podobrazie – będziemy malować na płótnie. Jeśli nie masz, lub nie chcesz wydawać na to pieniędzy  – maluj na czym chcesz i jak chcesz. Kartka i kredki też są ok.

FARBY

Zachęcam do malowania farbami akrylowymi – są idealne do pracy podczas warsztatów takich jak ten. Schną szybciej niż farby olejne. Twoja mandala będzie gotowa już w niedzielę.

PĘDZLE

Najlepsze jest to, co już masz i takie jakie masz – bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Podczas spotkania opowiem oczywiście jakich materiałów używam. Nie to jest jednak najważniejsze.

KARTKI A4

Dobrze jest mieć kilka takich kartek pod ręką. Będą nam potrzebne szczególnie pierwszego dnia, gdy będziemy na etapie budowania mapy naszej podróży. Wystarczą zwykłe kartki, których uzywasz do swojej drukarki.

BIAŁA KREDA LUB PASTEL

Przydaje się, gdy projektujemy mandalę. Jest łatwa do starcia, nie pozostawia śladów, a akrylowe farby wodne świetnie sobie z nią radzą.  Polecam.

LINIJKA i CYRKIEL

Cyrkiel, talerz, lub inny okrągły (płaski) przedmiot, który pozwoli Ci szybko odrysować kształt koła. Warto go mieć pod ręką, żeby podczas samych warsztatów nie biegać po domu. Linijka też jest na wagę złota.

UBRANIE

Ciesz się procesem malowania – nie martw się o to, że się pobrudzisz. Obowiązuje więc strój „najgorsze co mam, a nie będzie mi szkoda, jak zniszczę”. Bedę w faruchu malarskim daleka od Instagramowej elegancji. 

DODATKI i OZDOBY

Brokat, linery do szkła, koraliki, monety – na pewno coś takiego znajduje się i w Twoim domu. Poszukaj, wyciągnij, przygotuj. To te elementy będą zdobić madalę. Jeśli nie masz – nic nie szkodzi. Pokażę Ci na żywo jak można wykończyć Twoją mandalę.

TY

Najważniejszą osobą jesteś TY! Spotkania odbywają się na żywo, nie nagrywam ich, więc nie będzie możliwości odtworzenia. Czekam na Ciebie wraz z innymi uczestnikami. Nie musisz pokazywać Twarzy na zoomie, nie musisz też z nami aktywnie rozmawiać.

WAŻNE – PRZECZYTAJ

Zoom

Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję aplikacji Zoom. Sprawdź z kimś z rodziny, czy wszystko działa.  Podczas warsztatów nie będzie możliwości i czasu, by rozwiązywać problemy techniczne takie jak: brak dźwięku (podłącz głośniki), brak kamery (udostępnij kamerę w telefonie lub komputerze) itd. Link do spotkania przychodzi na Twojego maila, który został przez Ciebie podany w naszym sklepie podczas zakupu. 

Warsztaty są na żywo

Wykup miejsce tylko wtedy, gdy wiesz, że w te dni masz czas i będziesz z nami online. Nie mamy możliwości sprawdzenia, kto się zjawił, a kto nie – bo bardzo często w sklepie pojawia się inne nazwisko, inne nazwisko jest na przelewie, a jeszcze inne znajduje się na zoomie. Nie zwracam pieniędzy za warszat, jeśli kogoś nie będzie (bo coś wypadło)  i z niego nie skorzysta.

Nie będzie nagrania – nie można obejrzeć później

Ponieważ ten warsztat jest procesem całej grupy na żywo – nie będziemy go rejestrować i nie będzie możliwości obejrzenia moich wykładów w innym terminie.  

Pierwszy raz w takiej formie

Zorganizowałam już kilkadziesiąt warsztatów malowania mandali o różnej tematyce. Zawsze jednak były to warsztaty stacjonarne – z udziałem maksymalnie 20 osób. W takiej formule organizuję je po raz pierwszy. Tym bardziej się cieszę, że odważyłam się na taki krok.