fbpx

Pasjonujący Wtorek – 13.08.2019

sie 15, 2019 | Blog, Pasjonujący Wtorek - LIVE

Projekt Ba-Ha-Art na Facebooku rozrastał się tak szybko, że nie dawałam rady w żaden możliwy sposób odpowiadać na pytania pojawiające się w mojej skrzynce. Każde pytanie, czasami tylko jakaś refleksja, to były gotowe tematy do dyskusji, pisania posta czy blogowania. Ale doba ma tylko 24 godziny. I choć bardzo bym chciała, żeby miała więcej – nie da rady. Dzień z gumy nie jest. Tak właśnie narodził się pomysł na Pasjonujący Wtorek – czyli cotygodniowe spotkanie na żywo (LIVE) w każdy wtorek o godzinie 10:00 na stronie Ba-Ha-Art na Facebooku.

Dziś wakacyjna zbieranina różnych tematów – było energetycznie!

#PRACOWNIA-Ba-Ha-Art czyli ogłoszenia małe i duże:
Nadal można dołączyć do grupy zamkniętej „Kierunek – Pasja!” Grupa jest zamknięta ale otwarta – taki paradoks. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie – dlaczego chcesz tam dołączyć. I zapewniam Cię, że nie musi to być wielostronicowa rozprawka, z mocnym i ambitnym zakończeniem broniącym tezy głównej. To tam prowadzę co dwa tygodnie na żywo serię pytań i odpowiedzi. Pytania zostawiają członkowie grupy – odpowiadam ja. TU MASZ LINK.

Warsztaty – są jeszcze wolne miejsca na warsztatach w październiku i listopadzie. Wszystkie informacje o tym, co się dzieje na warsztatach i dlaczego je robię a przede wszystkim dla kogo one są – znajdziesz TUTAJ.

Trzecia edycja kursu online- „Żyj z pasją i z pasji!” – TADAM – TADAM – TADAM – rusza już 10 października 2019. Będzie to ostatnia szansa na dołączenie do grona kursantów w tym roku. Nie przegap.
TEMAT DNIA: Dlaczego chomikom jest ciężko sprzątać?
❂ Witam Cię w mojej pracowni – możemy tu być, bo posprzątałam o czym ostatnio informowałam intensywnie na Instagramie. Więc dziś jest lans na czystą pracownię.

❂ Jestem chomikiem, gromadzę zbyt dużą ilość rzeczy. Sprzątać lubię – ale mam takie miejsca jak pracownia, gdzie sprzątać nie znoszę. Po prostu wszystko ABSOLUTNIE WSZYSTKO JERST MI POTRZEBNE!

❂ O Gladwell’u i jego 10 tysiącach godzin w drodze do mistrzostwa – tutaj też dziś trochę będzie

Oglądasz? Poruszyło Cię coś? Zgadzasz się z czymś a może właśnie nie zgadzasz? Koniecznie o tym napisz. W ten sposób tworzymy zbiorową świadomość.

Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma ten sam problem albo punkt widzenia.

Dzięki za dzisiaj!

Buziole,

Basia