fbpx

Jak zamienić pasję w biznes?
Jak zarobić na swojej pasji?

Odbierz dostęp do całego nagrania webinaru (90 minut)

Jak zamienić pasję w biznes?

Jak zarobić na swojej pasji?

Oglądaj w dogodnym dla siebie momencie  – link do webinaru przyjdzie do Ciebie na maila.

 

Sprawdź folder SPAM, ELEMENTY NIECHCIANE lub OFERTY – tam lubią chować się moje maile!

 

👇 Zapisz się i obejrzyj webinar 👇

 

Kim jestem?

Nazywam się Barbara Jurga – pomagam Kreatywnym Twórcom żyć z pasją i z pasji!

Badacz rynku, strateg i marketingowiec od 18 lat.  

Stworzenie strategii, opartej o dobrze zaprojektowane i rzetelnie wykonane badania, to dopiero początek gry, o dobrze zarabiający biznes.   Osiemnaście lat temu podjęłam decyzję, wybierając zawód na całe życie, i do dziś nie żałuję!  Za mną setki projektów, setki klientów, tysiące stron zapisanych wyliczeniami i opisami ścieżek wejścia na rynek. Za sukces poczytuję sobie fakt, że ludzie, którym kiedyś pomagałam tworzyć ich pierwszy biznes – dziś przyprowadzają do mnie swoje dorosłe dzieci, z prośbą, aby pomóc im stworzyć strategię dla ich pierwszej firmy.

Kreatywny Twórca – maluję i sprzedaję swoje obrazy.

Kilka lat temu zaczęłam malować, a z czasem sprzedawać swoje obrazy. Zaskoczę Cię. Nigdy nie byłam utalentowanym plastycznie dzieckiem, nie skończyłam żadnej artystycznej szkoły, ani kursu.  Moja ścieżka zawodowa doprowadziła mnie do pewnej książki Gladwella, w której przeczytałam, że możemy robić cokolwiek chcemy, a od mistrzostwa – każdego z nas – dzieli zaledwie 10 tysięcy godzin treningu. Wybrałam więc najdalszą sobie dziedzinę, na której zupełnie się nie znałam – malowanie mandali – i powiedziałam głośno – sprawdzam! W ten sposób dołączyłam do grona Kreatywnych Twórców. Przeszłam przez wszystkie trudne momenty od wyceny swoich prac, przez wstyd, (żeby brać za nie pieniądze), następnie załamania, (bo klient się rozmyślił i powiedział, że drogo), aż po długą kolejkę osób oczekujących na moje obrazy. Skoro ja mogłam – to Ty też! Bez względu na to jaką masz pasję!

Ba-Ha-Art  – uczę, inspiruję i rozwijam ludzi z darem kreacji.

Z połączenia moje wiedzy marketingowej i doświadczeń płynących z malowania i sprzedaży własnych obrazów, powstał projekt Ba-Ha-Art. Unikalne miejsce, gdzie łączymy nadwrażliwość każdego Kreatywnego Twórcy z tym, co przynosi rynek.  Moimi doświadczeniami, przemyśleniami, wiedzą ale też – potknięciami – dzielę się na blogu ba-ha-art.pl i na Fanpage Ba-Ha-Art na Facebooku. To tam podczas otwartych webinarów omawiam zarówno tematy twarde (np. ile można zarobić na autorskich warsztatach?) jak i miękkie, rozwojowe (np. Jak poradzić sobie z nadwrażliwością, perfekcjonizmem, czy oceną otoczenia?).