fbpx

Zwiększ zasięgi – rób filmy!

lip 2, 2021 | #TuSięCzytaWPiątki

Dzień dobry, 

ja tylko na chwilę, bo w wakacje felietony #TuSięCzytaWPiątki  – co dwa tygodnie – czyli najbliższy za tydzień. Dziś wpadam, z kolejnym wakacyjnym prezentem (w zeszłym tygodniu była to lista wakacyjnych lektur na leżak – kto lubi o mózgu to o mózgu, a kto lubi beletrystykę lub poezję – to na niego czeka lista pozycji książkowych moich kursantek). Czy ja w tych trzech zdaniach powtórzyłam wyraz wakacje aż trzy razy? Teraz czwarty? Nie ma siły czas iść na urlop, ale to jeszcze nie teraz.

Jak wiesz (a jeśli nie wiesz to informuję) zaczęłam współpracę z Martą Kaczmarski. To taka moja SocialMediowaSis – przynajmniej tak by o tym powiedziały nastolatki. (Psssst… wyjechali. W domu jest cicho. W domu jest porządek. W lodówce jest jedzenie, a słoik z majonezem zakręcony. Cuda, panieeee, cuda się dzieją.) Tak więc w ramach tej współpracy mam dla Ciebie zniżkę na zakup kursu, który sama kupiłam w połowie kwietnia i oszalałam na jego punkcie. Nie dość, że robię ultra zasięgi na moim kulejącym Instagramie (w sierpniu 2020 miałam 700 fanów, kwietniu 2020 miałam 900 fanów – dziś mam ponad 1600) to jeszcze doskonale się bawię, montując wszystko jednym palcem w komórce! I chcę tu dodać, że nadal Instagrama nie lubię, bo on nie jest u mnie „po warunkach”, ale nie lubię go jakby trochę mniej. Za to filmy i ich szybką produkcję pod okiem Marty – po prostu pokochałam. Tak więc łap linka ze zniżką i baw się w najlepsze – wakacje to idealny czas na proste filmowe wprawki. 

Poniżej podaję Ci link do kursu Marty Kaczmarski WRAZ ZE ZNIŻKĄ 16% OD PIERWOTNEJ CENY ZAKUPU. Wystarczy wpisać kod rabatowy: Pasjabj , by zaoszczędzić. Promocja na sprzedaż tego kursu u Marty już się skończyła – ale tutaj trwa nadal.

#TuSięCzytaWPiątki #AleNieDziś

Ściskam, 
Basia 

 

Ps. A tutaj poniżej wstawiam Ci zrzuty ekranu z tego jak było – a jak jest. W kolejności widzisz:

1) – datę zakupu kursów Marty. (9  marca 2021) – kursy kupiłam za pieniądze – piszę, bo są pytania.

2) – stan ilościowy konta przed kursami Marty (747 )

3) – stan przejściowy – czyli podczas realizowania kursu (1200)

4)  – stan teraz, gdy to do Ciebie piszę (1624)

5) – zrzut ekranu pokazujący, że moje zdjęcie dzięki # hashtagom znajduje się na 1 miejscu dla # hashtagu o ilości 1000 – to nie jest duży hashtag – ale i tak to jest pierwsze miejsce (to jest kurs Marty Hashtagownia Full)

6) – zrzut ekranu pokazujący, że AŻ DWA moje zdjęcia dzięki # hashtagom znajdują się na 1 i 5 miejscu CZYLI W CZOŁÓWCE wyszukiwania dla # o ilości UWAGA:  100 000 – (tego uczy kurs Marty Hashtagownia Full)

7) – no i wisienka na torcie – 5 miejsce w wyszukiwaniu dla # hashtagu o ilości… prawie milion! 893 000 (tego uczy kurs Marty Hashtagownia Full)

8) – ostatni zrzut ekranu pokazuje przykładowy efekt zasięgowy – przy dobrze ustawionych # hashtagach algorytm Instagrama steruje tak, że nagania do mojego konta obserwatorów. Czyli Instagram pracuje za mnie i dla mnie. W tym przypadku aż 46% osób nie obserwowało mnie wcześniej, czyli 510 odbiorców przyszło do tego posta własnie z hashtagów. 

 WAŻNE: Reklamuję się tylko na Facebooku. Na Instagramie moja reklama nie działa – mam za małe konto. Kiedy ktoś widzi reklamę klika w nią, ale nie dołącza do mojego konta, bo ilość fanów jest zbyt mała. Brakuje  tutaj tzw. „społecznego dowodu słuszności” – duża ilość fanów potwierdza (wyłącznie w  głowie odbiorcy oczywiście!) że coś jest dobre i warto dołączyć. To dlatego reklama na Instagramie w moim przypadku, w tym momencie, nie ma sensu, bo to przepalone pieniądze. 

LINK DO PAKIETU KURSÓW MARTY MASZ TUTAJ
LINK DO SAMEK HASHTAGOWNI MASZ TUTAJ
LINK DO KURSU O FILMACH I MUZYCE  MASZ TUTAJ

Żeby uzyskać rabat 16% – wpisz kod: Pasjabj

 

 

Kategoria:
Kategoria:
747 fanów - sierpień 2020
747 fanów - sierpień 2020