fbpx

Pasjonujący Wtorek – 10.09.2019

wrz 10, 2019 | Pasjonujący Wtorek - LIVE

Projekt Ba-Ha-Art na Facebooku rozrastał się tak szybko, że nie dawałam rady w żaden możliwy sposób odpowiadać na pytania pojawiające się w mojej skrzynce. Każde pytanie, czasami tylko jakaś refleksja, to były gotowe tematy do dyskusji, pisania posta czy blogowania. Ale doba ma tylko 24 godziny. I choć bardzo bym chciała, żeby miała więcej – nie da rady. Dzień z gumy nie jest. Tak właśnie narodził się pomysł na Pasjonujący Wtorek – czyli cotygodniowe spotkanie na żywo (LIVE) w każdy wtorek o godzinie 10:00 na stronie Ba-Ha-Art na Facebooku.

Dziś o lepszych i gorszych pasjach (nagranie LIVE – 10.09.2019)

#PRACOWNIA-Ba-Ha-Art czyli ogłoszenia małe i duże:

Nadal można dołączyć do grupy zamkniętej „Kierunek – Pasja!” Grupa jest zamknięta ale otwarta – taki paradoks. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie – dlaczego chcesz tam dołączyć. I zapewniam Cię, że nie musi to być wielostronicowa rozprawka, z mocnym i ambitnym zakończeniem broniącym tezy głównej. To tam prowadzę co dwa tygodnie na żywo serię pytań i odpowiedzi. Pytania zostawiają członkowie grupy – odpowiadam ja. TU MASZ LINK.

Warsztaty – są jeszcze wolne miejsca na warsztatach w październiku i listopadzie. Wszystkie informacje o tym, co się dzieje na warsztatach i dlaczego je robię a przede wszystkim dla kogo one są – znajdziesz TUTAJ.

Trzecia edycja kursu online- „Żyj z pasją i z pasji!” – TADAM – TADAM – TADAM – rusza już 10 października. Będzie to ostatnia szansa na dołączenie do grona kursantów w tym roku. Nie przegap.

TEMAT DNIA: pasje „lepsze i gorsze”.
❂ Biegacze są uprzywilejowani – a w zasadzie nie tyle biegacze, co ich pasja. Rodzina wspiera, ekosystem wspiera, producenci i sklepy sportowe wspierają. A co z innymi pasjami?

❂ Czy jak ktoś ma pasję z kosmosu, to rodzina i otoczenie odnosi się do tego ze zrozumieniem?

❂ Czy masz wsparcie w rodzinie?

❂ Czy masz wsparcie w sobie?

❂ Dlaczego jesteśmy rozliczani z tego ile pieniędzy wydajemy na pasję?

❂ I najważniejsze – czy możemy coś zrobić z tym, żeby każda pasja miała takie same prawa?

Poruszyło Cię coś? Koniecznie o tym napisz! W ten sposób tworzymy zbiorową świadomość. Prawdopodobnie nie jesteś jedyną osobą, która ma ten sam problem albo punkt widzenia.

Buziole,

Basia